skip to Main Content
www.Vz.lt
Publikuota: 2019-09-11

Kernavės g. Vilniuje. Sauliaus Žiūros (savivaldybės) nuotr.

Kernavės g. Vilniuje. Sauliaus Žiūros (savivaldybės) nuotr.
Liucija Zubrutė „Verslo žinios“

Vilniaus miesto savivaldybė ruošiasi imtis ilgai planuoto Kernavės gatvės Šnipiškėse sutvarkymo projekto. Jam iš viso bus skiriama 3,7 mln. Eur.

Iki 2021-ųjų pavasario planuojama beveik 1 km gatvėje pakloti naują asfalto dangą, įrengti dviračių ir pėsčiųjų takus, dvi sankryžas, tris viešojo transporto stoteles, kurių viena bus Žalgirio g. Taip pat bus įrengta žiedinė sankryža bei dvi šviesoforais reguliuojamos sankryžos: Lvovo–Kernavės ir Žalgirio–Kernavės gatvių.

„Naujai įrengta gatvė atvers galimybes vystyti kvartalą tarp Lvovo ir Žalgirio gatvių, statant daugiabučius gyvenamuosius namus bei administracinius kompleksus. Nutiesus naują dviračių taką, vilniečiai galės pasiekti darbą ar namus ne tik automobiliais, bet ir viešuoju transportu, dviračiais, paspirtukais. Įrengiamos žalios erdvės teritorijai suteiks jaukumo ir skatins judėti pėsčiomis, dviračiais, viešuoju transportu“, – pranešime cituojamas Vytautas Mitalas, Vilniaus mero pavaduotojas.

Aplinkinėje teritorijoje šiuo metu statomi ar planuojami tokie daugiabučių projektai kaip „K17“, „Kernavės aveniu“, įmonės „M.M.M. projektai“ sumanymas, taip pat stambus butų kvartalas „Naujasis Skansenas“, prie jo planuoji verslo centrai ir t.t. O biurų komplekso „Quadrum“ savininkė VŽ yra sakiusi, jog laukia, kada savivaldybė imsis rekonstruoti Kernavės gatvę, tuokart įmonė iš karto imtųsi seniai suplanuoto būstų projekto.

Plačiau: https://www.vz.lt/nekilnojamasis-turtas-statyba/2019/09/11/naujai-gatvei-vilniaus-snipiskese–37-mln-eur#ixzz5zOCxFiQL